Vokální komorní sbor Canticum Novum

Kniha návštěv

Datum 17.06.2014
Vložil Jiří Stareček
Titulek Noc kostelů 2014

Dobrý den,

díky akci Noc kostelů, která proběhla v pátek 23.5.2014, jsme měli, společně s manželkou, možnost poslechnout si váš skvělý vokální výkon v kostele v Ludgeřovicích. Vaše vystoupení nás oba velmi nadchlo! Určitě si vás opět rádi někdy poslechneme. I nadále rozdávejte lidem pohodu, kterou jste předali i nám.

Přejeme vám hodně úspěchů!

Datum 10.04.2013
Vložil Ivana Maturová
Titulek Chci zpívat s Vámi

Dobrý den

dlouhá léta jsem zpívala ve sborech, pak jsem musela všena dlouhou dobu péči o rodinného příslušníka opustit a ted nemám a mohu zpívat upaltnění. Vemete mne mezi sebe ? Poslechla jsem si Vás a moc jste se mi líbili
Jsem z Hlučína kousek od Vás a jsem medzosoprán
maturova@atlas.cz

Datum 07.07.2012
Vložil Míla
Titulek Uznání

Dobrý den, náhodou jsem objevila Vaše stránky a poslechla jsem si ukázky nahrávek. Moc pěkné, sólistka zpívá krásně. Určitě musí mít posluchači krásný zážitek na Vašich koncertech. Zpívat v 9 či 8 je velké umění, není se za koho "schovat". Nevím, zda jste "profíci" nebo zpěváci "amatéři". V každém případě nádherné.
Míla

Datum 16.01.2012
Vložil Helmut Razowity
Titulek Pozdrav

Zdravím všechny přátele renesnční polyfonie. Dosud se v knize návštěv neobjevila žádná zpráva, tak se tímto pokouším napravit nelichotivou reputaci těch z nás, které zajímá vývoj zajímavého hudebního tělesa - sboru Canticum novum. Možná to bude impuls rovněž pro další hojné návštěvníky těchto stránek.

Datum 20.11.2010
Vložil Administrátor
Titulek Otevření knihy návštěv

Spouštíme službu knihy návštěv. Pište, reagujte, Vaše příspěvky uvítáme. Tento prostor také lze využít k případným dotazům. Jen si dovoluji upozornit, že případné neslušné, rasistické či urážlivé příspěvky budou mazány.

David Kurdziel

 

© 2012 David Kurdziel, CANTICUM NOVUM. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode