Vokální komorní sbor Canticum Novum

Ukázky nahrávek

Nahrávky z Chrámu svatého Mikuláše v Ludgeřovicích (8.12.2019)

 Z koncertu jsme pro Vás vybrali ukázky tří skladeb současných autorů:              UBI CARITAS (Ola...

ATTENDE DOMINE

Živá nahrávka z prosince 2009 z koncertu v kostele sv. Václava v Ostravě - 04-ATTENDE-DOMINE.mp3 (6 MB) Autorem skladby v tomto provedení je...

UBI CARITAS

Živá nahrávka, rovněž z prosince 2009 z koncertu v kostele sv. Václava v Ostravě - 14-UBI-CARITAS.mp3 (5,2 MB) Autorem skladby je francouzský hudební...

 

Dvě amatérské nahrávky sboru Canticum Novum, pořízené 16. prosince 2012
v Kostele sv. Antonína v Ostravě-Kunčičkách. Na prvním videu naleznete píseň Sergeje Rachmaninova Bogorodice Djevo, radujsja, op. 37 č. 6:

 

Na druhé nahrávce můžete slyšet píseň Mnozí spravedliví, kterou na motivy adventního zpěvu Rorate caeli složil P. Josef Olejník:

 

Dále zveřejňujeme fragment vystoupení sboru Canticum Novum v rámci Benefičního koncertu pro Ukrajinu, který se uskutečnil dne 14.12.2011 v Kostele sv. Václava v Ostravě. Celý koncert lze shlédnout na stránkách TV Noe zde.

Píseň Petra Ebena "Učiň mě pane nástrojem":

 

Amatérská nahrávka zpěvu DE NOCHE IREMOS (Taizé), nahraného při Noci kostelů 2011 (květen), v rámci vystoupení v Hlučíně, v Kostele Sv. Jana Křtitele:

 

A další vystoupení z Noci kostelů 2011, tentokrát z Ostravy-Přívozu, Kostela Neposkvrněného početí Panny Marie. Opět amatérský záznam, tentokrát liturgického zpěvu AGNUS DEI (Beránku Boží), který je součástí mše Missa Brevis, autora Andrea Gabrielli:

© 2012 David Kurdziel, CANTICUM NOVUM. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode